המשרד


ידענות משפטית בתחום הפלילי והצווארןן הלבן, טיפול מקצועני, מסור וחסר פשרות !

​במרוצת השנים משרדו של עו"ד פלילי וצווארןן לבן עופר רשו פועל ומתברג בין המשרדים המובילים בתחום המשפט הפלילי בישראל.

במשך יותר מ-20 שנות עשייה בתחום הפלילי הקו המנחה את פעילות המשרד הינו מקצוענות וקפדנות מקצועית, שקיפות, אמינות, נאמנות מוחלטת ללקוח ומאבק חסר פשרות למען לקוחות המשרד.

במשרדי תקבל/י טיפול מקצועני, חכם ואנושי.
מרגע קליטתך במשרד עולמך והצלחתך עומדים לנגד עיני, יום וליל!

אני מבצע את עבודתי ביסודיות, במסירות ובחירוף נפש. טובתך היא ורק היא! לנגד עיני.

במשרדי אין הפרטת אחריות לאחרים! אני ורק אני מטפל בך.

כחלק משגרת העבודה, כבר בשלבים הראשוניים, מתורחשים כלל התרחישים ומתבצעות כלל הפעולות והבדיקות הנחוצות בכדי להכיר ולהבין היטב את מצבך העובדתי והמשפטי.

שליטה מוחלטת בדין, יכולת ניתוח עמוקה, הבנה מהירה, ניסיון חיים ויצירתיות אין סופית יאפשרו לך להתכונן לכל תרחיש אפשרי.

משרדי מייצג אנשים נורמטיביים, בעלי מעמד וממון, אנשי עסקים, נושאי תפקידים בכירים בשוק הפרטי והציבורי, בעלי מקצועות חופשיים, רופאים בכירים, עורכי-דין, מהנדסים, בכירים באקדמיה, ידוענים ועוד.

כמו כן, במשרד קיימת מחלקה פלילית לייצוג "בני-טובים" ומי אשר זוהי הסתבכותו הראשונה עם החוק.

עורך-דין-עופר-רשו-משרד

ועדיין, אני מאמין במתן ייצוג משפטי מעולה גם למי שידו אינה משגת. במסגרת זו, המשרד נוהג לייעץ ולייצג "פרו בונו" וללא עלות חשודים ונאשמים מיעוטי יכולת.

משרדי מתחייב להיות זמין וקשוב לצרכיך, כמו גם לעשות את כל שניתן עבורך!

צור קשר בהקדם בכדי שאוכל לעזור לך לנצח!

הוגש כנגדך כתב-אישום האם יש לך סיכוי?


קודם כל התשובה היא כן, בהחלט!!!
בישראל, נכון ל-2018, משטרת ישראל הגישה 46,704 כתבי-אישום, ולא כולם הסתיימו בהרשעה.
להלן כלים מעשיים לצורך קבלת ההחלטות הנכונות.

 1. קח נשימה ותבין שאתה לא צריך לקבל החלטות מהירות ומתוך לחץ. אמת, המצב לא נעים, אי-וודאות מטורפת, חששות, לאן הולכים, איך העניין יסתיים? האם אשב בכלא? מה יגידו הסובבים אותי? להסתיר? לשתף?
 2. כן, שתף אדם קרוב שאתה מעריך וסומך על שיקול-דעתו, במצבים מלחיצים ולחוצים חשוב שיהיה לידך אדם נוסף. כך, לרוב, תוכל להימנע מטעויות.
 3. כתב-האישום הוא רק “צד אחד למטבע”. האמת שלך היא הצד השני ושום דבר לא סגור, לרוב בשלב ההחלטה להגיש את כתב-האישום למדינה אין את כל המידע שיש לך. החיסרון של המדינה הוא היתרון שלך וצריך לדעת היטב איך לנצל אותו.
 4. גם בשלב זה אפשר “לדבר” עם המדינה ולשכנע אותה שהיא טועה. הגשת כתב-האישום היא לא סוף הדרך אלא רק ההתחלה והמדינה יודעת זאת היטב. גם המדינה יודעת שלא יהיה לה קל להוכיח את המתואר בכתב-האישום (העדים עדיין לא נחקרו על דוכן העדים, היא לא יודעת את כל מה שהנאשם יודע ויש לו להציג ועוד) ולכן שווה לה להקשיב לך.
 5. המדינה לא מחזיקה בכל המידע שאתה יודע. חשוב להיות יצירתיים ולנסות למצוא כל פרט שיכול להוכיח את האמת שלך. בכדי לפוצץ בלון מספיקה סיכה קטנה.
 6. אל תבזבז זמן יקר ואל תחכה לרגע האחרון. המועד שנקבע לך לדיון נראה רחוק אבל בכדי להכין את הצד שלך הכי טוב רצוי להתחיל לעבוד בלי לחץ. לעיתים ההגעה לחומרים חשובים שיכולים לעזור לך לוקחת זמן.
 7. אל תקשיב לסיפורים של אחרים. לכל מקרה יש את הייחוד שלו ואין מקרה אחד דומה לאחר. העובדה ששמעת או קראת כי “במקרה שלך” העונש הוא כזה לא אומרת שזה באמת נכון.
 8. לימוד חומר-החקירה המצוי בידי התביעה הוא שלב קריטי להצלחה. עם הגשת כתב-האישום יש לך זכות לקבל את חומר החקירה שנערכה בעניינך. לימוד והבנת החומר באופן יסודי ולפרטי פרטים יכול להוות את ההבדל.
 9. האמן בעצמך ובחפותך ולך “עד הסוף” עם האמת שלך. ועדיין, תמיד תסתכל ותקשיב, אולי המדינה נותנת לך הטבה שכדאי לשקול אותה. לא תמיד האמת העובדתית חופפת את האמת המשפטית, כך שלא תמיד אפשר להוכיח את השקר.
 10. והכי חשוב, מצא עורך-דין פלילי וצווארון לבן טוב שאתה יכול להאמין ולסמוך עליו. הליך קבלת ההחלטות בכל רגע נתון חייב לשקלל את כל הנתונים באופן מקצועני ואין כאן מקום לטעויות.

אני כאן עבורך בכל שאלה. 054-7724545

השאר פרטים ונחזור באופן מיידי


לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקת את סיכוייך, הבנת מה עומד להתרחש וקיבלת תוכנית עבודה מוצלחת בהתייחס למצבך המשפטי.

  × התקשרות מיידית
  דילוג לתוכן