עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו

עופר רשו

עורך דין פלילי וצווארון לבן

נעים מאוד, שמי עופר רשו ואני עורך-דין אשר עוסק בתחום הפלילי והצווארון הלבן מעל 20 שנה.
אני בעל תואר מוסמך במשפטים, תואר-שני, L.L.M מטעם אוניברסיטת תל-אביב עם התמחות בתחום הפלילי.

אני יליד 1976 נשוי ואב לשני ילדים ומתגורר במרכז הארץ.
את לימודי התיכון שלי, במגמה ריאלית, סיימתי בהצטיינות.


בהמשך, במסגרת לימודי האקדמיים התחלתי להביע את יכולותיי המשפטיות ויכולות הניתוח העמוקות שלי בתחום. את זאת עשיתי בשילוב יצירתיות וחדשנות פורצת דרך. אגב לימודי זכיתי להערכה רבה ואף קבלתי המלצות/מכתבי הערכה מצד גדולי משפט בתחומם. לדוגמא, גדול המשפט בתחום דיני העונשין, פרופ' ש.ז. פלר ז"ל כתב לגבי את הדברים הבאים:

עורך-דין עופר רשו-מכתב פרופ פלר

את תחילת דרכי המקצועית התחלתי בפרקליטות מחוז תל-אביב פלילי וכבר שם זכיתי לטפל בתיקים מורכבים בעלי חשיפה תקשורתית. במהלך עבודתי בפרקליטות זכיתי להכיר אנשים ערכיים ומקצועיים אשר עושים את עבודתם נאמנה לטובת הלקוח (האינטרס הציבורי) ומתוך מטרה להגיע לגילוי האמת.

יסודות אלו ממשיכים לשמש אותי בדרכי המקצועית עד עצם היום הזה. אני עורך-דין מקצוען עם לב ענק והאחד לא בא על חשבון השני. אני אלחם ואגן עליך בכל הדרכים ובכל האמצעים ולא אהסס להעניק לך את כל כולי. אני עובד וחושב אחרת.

יכולות הניתוח והעיבוד שלי משלבות ידע משפטי מעמיק, ידענות רב תחומית וחשיבה, מהירה, חדשנית ויצירתית בעלת מעוף ודמיון רב. אני משלב עבורך שילוב מנצח בין ידענות וחדשנות משפטית לבין יכולות ליטיגטוריות מעולות!

במידה והינך עומד/ת לדין בפני אישומים פליליים לעיתים רבות אין די בהבנת המצב המשפטי הקיים ונדרשת יצירתיות וחדשנות משפטית בכדי לחלצך ממצבך. חדשנות ויצירתיות תוך שילוב ידע משפטי מעמיק בתחום הפלילי והצווארון הלבן הם נכסי צאן הברזל שברשותי.

צור עימי קשר בהקדם ואעשה הכל בכדי לעזור לך לנצח.

עורך-דין עופר רשו-תואר שני במשפטים בתחום הפלילי

ניסיון עשיר

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו עוסק בתחום מעל 20 שנה ואת דרכו המקצועית התחיל בפרקליטות מחוז תל-אביב (פלילי). במהלך שנות הקריירה הרבות שלו, עו"ד רשו ניהל תיקים מורכבים ומסובכים.

זמינות 24/7

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו זמין עבור לקוחותיו בכל שעה. אחת המשימות החשובות של סניגור פלילי וצווארון לבן הינה ייצוב וחידוש בטחונו העצמי של הלקוח.

נחישות ותעוזה

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו אינו נרתע מ"דעת הקהל" ו/או "ממה יגידו". לנגד עיניו עומדת טובת הלקוח ועבורה הוא יילחם בחירוף נפש.

יחס אישי

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו מטפל בלקוחותיו בגובה העיניים תוך שיתוף פעולה הדוק אגב חשיבה ביקורתית ויצירתית בכל שלבי ההליך הפלילי.

היכרות המערכת

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו עוסק בתחום הפלילי והצווארון הלבן מעל 20 שנה במהלכן צבר מוניטין רב ואמון מצד רשויות התביעה והרשות השופטת.

יצירתיות ומקוריות

עו"ד פלילי וצווארון לבן עופר רשו הינו בעל ידע משפטי רב. ידע זה, בשילוב יצירתיות וחשיבה מקורית הם מנכסי צאן הברזל של לקוחות המשרד.

הוגש כנגדך כתב-אישום האם יש לך סיכוי?


קודם כל התשובה היא כן, בהחלט!!!
בישראל, נכון ל-2018, משטרת ישראל הגישה 46,704 כתבי-אישום, ולא כולם הסתיימו בהרשעה.
להלן כלים מעשיים לצורך קבלת ההחלטות הנכונות.

 1. קח נשימה ותבין שאתה לא צריך לקבל החלטות מהירות ומתוך לחץ. אמת, המצב לא נעים, אי-וודאות מטורפת, חששות, לאן הולכים, איך העניין יסתיים? האם אשב בכלא? מה יגידו הסובבים אותי? להסתיר? לשתף?
 2. כן, שתף אדם קרוב שאתה מעריך וסומך על שיקול-דעתו, במצבים מלחיצים ולחוצים חשוב שיהיה לידך אדם נוסף. כך, לרוב, תוכל להימנע מטעויות.
 3. כתב-האישום הוא רק “צד אחד למטבע”. האמת שלך היא הצד השני ושום דבר לא סגור, לרוב בשלב ההחלטה להגיש את כתב-האישום למדינה אין את כל המידע שיש לך. החיסרון של המדינה הוא היתרון שלך וצריך לדעת היטב איך לנצל אותו.
 4. גם בשלב זה אפשר “לדבר” עם המדינה ולשכנע אותה שהיא טועה. הגשת כתב-האישום היא לא סוף הדרך אלא רק ההתחלה והמדינה יודעת זאת היטב. גם המדינה יודעת שלא יהיה לה קל להוכיח את המתואר בכתב-האישום (העדים עדיין לא נחקרו על דוכן העדים, היא לא יודעת את כל מה שהנאשם יודע ויש לו להציג ועוד) ולכן שווה לה להקשיב לך.
 5. המדינה לא מחזיקה בכל המידע שאתה יודע. חשוב להיות יצירתיים ולנסות למצוא כל פרט שיכול להוכיח את האמת שלך. בכדי לפוצץ בלון מספיקה סיכה קטנה.
 6. אל תבזבז זמן יקר ואל תחכה לרגע האחרון. המועד שנקבע לך לדיון נראה רחוק אבל בכדי להכין את הצד שלך הכי טוב רצוי להתחיל לעבוד בלי לחץ. לעיתים ההגעה לחומרים חשובים שיכולים לעזור לך לוקחת זמן.
 7. אל תקשיב לסיפורים של אחרים. לכל מקרה יש את הייחוד שלו ואין מקרה אחד דומה לאחר. העובדה ששמעת או קראת כי “במקרה שלך” העונש הוא כזה לא אומרת שזה באמת נכון.
 8. לימוד חומר-החקירה המצוי בידי התביעה הוא שלב קריטי להצלחה. עם הגשת כתב-האישום יש לך זכות לקבל את חומר החקירה שנערכה בעניינך. לימוד והבנת החומר באופן יסודי ולפרטי פרטים יכול להוות את ההבדל.
 9. האמן בעצמך ובחפותך ולך “עד הסוף” עם האמת שלך. ועדיין, תמיד תסתכל ותקשיב, אולי המדינה נותנת לך הטבה שכדאי לשקול אותה. לא תמיד האמת העובדתית חופפת את האמת המשפטית, כך שלא תמיד אפשר להוכיח את השקר.
 10. והכי חשוב, מצא עורך-דין פלילי וצווארון לבן טוב שאתה יכול להאמין ולסמוך עליו. הליך קבלת ההחלטות בכל רגע נתון חייב לשקלל את כל הנתונים באופן מקצועני ואין כאן מקום לטעויות.

אני כאן עבורך בכל שאלה. 054-7724545

השאר פרטים ונחזור באופן מיידי


לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקת את סיכוייך, הבנת מה עומד להתרחש וקיבלת תוכנית עבודה מוצלחת בהתייחס למצבך המשפטי.

  × התקשרות מיידית
  דילוג לתוכן